Apriliaforum.nl
https://www.apriliaforum.nl/

Italiaanse brommer op kenteken zettne...
https://www.apriliaforum.nl/viewtopic.php?f=2&t=4584
Pagina 1 van 1

Auteur:  AF1Sintesi_racer [ ma sep 25, 2006 1:45 pm ]
Berichttitel:  Italiaanse brommer op kenteken zettne...

Hoe doe ik dit? Ik weet het NL typegoedkeuring dat in het frame moet al, waar kan ik slagletters kopen?

En waar moet het typegoedkeurignsnummer staan in een APrilia AF1 Sintesi?

Auteur:  supervaags [ ma sep 25, 2006 1:50 pm ]
Berichttitel: 

op marktplaats staan ook van die setjes slagletters

Auteur:  peteRS [ ma sep 25, 2006 4:16 pm ]
Berichttitel: 

Huh dus je kan gewoon zelf de boel erin tikken en dan is het goed? Mag dat? Want ik kan me goedkeuringsnummer op me frame ook niet meer vinden (gepoedercoat).

En is het goedkeuringsnummer bij alle brommers hetzelfde oid? Of gaat dat per model en jaar?

Auteur:  Verschoor [ ma sep 25, 2006 6:44 pm ]
Berichttitel: 

Nee, de enige die bevoegd zijn om een typegoedkeuringsnummer in je frame te slaan zijn die lui bij de RDW. Zou wel een mooie boel worden als je met je eigen gemaakte knutselframe aankomt, waar je gewoon even een nummertje inmept. :D

Auteur:  Röbke [ ma sep 25, 2006 6:53 pm ]
Berichttitel: 

het is te doen alleen, je moet eerst een mal bouwen voor de slagletters,
en zorg ook dat de letters even diep zitten anders valt het heel erg op!
dus je moet er voor zorgen dat : "voorbeeld"------>[ ( NL ) 0049 ]
er op de zelfde diepte in te slaan dus een mal maken waar ze allemaal de letteres/
cijfers in kunnen en dan zorgen dat je via een gewicht de de slag plaats vind
met de zelfde slag mer letter/cijfer.... :^^:

Auteur:  cebess [ ma sep 25, 2006 6:57 pm ]
Berichttitel: 

sja nou ik zou het gewoon proberen. Maar zorg er wel voor dat je het goede nummer hebt. En zeker bij een frame waar het in gestaan heeft zou ik het gewoon doen. Niemand die dat controleert. Alleen de dealer die het leest en die ziet het waarschijnlijk toch niet (tip ga naar 1tje die weinig in brommers doet) . Als je eenmaal kenteken hebt is er volgensmij niemand die de boel nog checkt.

Ik heb ergens een foto van mijn framenummer en typegoedkeuringsnummer. Staan beide rechts op het balhoofd. Zal zo even kijken of ik een pic kan vinden. Gaat voor de duidelijkheid over een aprilia af1 sintesi.

Auteur:  PulseDriver [ ma sep 25, 2006 9:23 pm ]
Berichttitel: 

haha dat hoeft nu nog niet zo precies om er een kenteken op te krijgen...je moet gewoon naar beetje bedrijfje gaan dat ook wel schouwt, die schrijven heel snel die nummers op en klaar, dat maakt hun niks uit, alleen moet je wel goede nummers hebben en niet zomaar iets...

Auteur:  Röbke [ ma sep 25, 2006 9:53 pm ]
Berichttitel: 

Goeie raad zorg wel dat je de verf weg is als je het nummer inslaat... ;)

Auteur:  peteRS [ ma sep 25, 2006 10:07 pm ]
Berichttitel: 

Okej en weet dan iemand wat ik op mijn frame moet hameren? Het is een RS uit 1998. Het framenummer staat er wel gewoon in.

Auteur:  Verschoor [ di sep 26, 2006 9:45 pm ]
Berichttitel: 

peteRS schreef:
Okej en weet dan iemand wat ik op mijn frame moet hameren? Het is een RS uit 1998. Het framenummer staat er wel gewoon in.


K0094

Auteur:  peteRS [ di sep 26, 2006 11:14 pm ]
Berichttitel: 

Okej rielekst, en heeft iemand nog van die slagdingen? Of weet iemand waar ik die kan kopen?

Auteur:  peteRS [ di okt 03, 2006 7:42 pm ]
Berichttitel: 

Zit hier de goede tussen? Hoeveel mm moet ik nemen?

En zo'n NL is niet verplicht he.

http://kopen.marktplaats.nl/search.php? ... lagletters

Auteur:  Verschoor [ wo okt 04, 2006 6:44 pm ]
Berichttitel: 

Volgens mij is NL juist wel verplicht..dat is waar het nu juist om gaat; dat het een in Nederland goedgekeurd frame is. Maar als ik jouw was, zou ik eerst eens bij de RDW informeren, voordat de één of andere slimmer brommerboer door heeft dat je met je frame gekloot hebt.

Auteur:  Daan88 [ wo okt 04, 2006 6:49 pm ]
Berichttitel: 

idd, of EU keur mag ook

Auteur:  peteRS [ do okt 12, 2006 8:04 am ]
Berichttitel: 

Ja ik heb nu dus m'n nummer gevonden gelukkig: K0094 met een NL erbij. Als je een buitenlands frame hebt zou ik me brommer gewoon in orde maken en um laten keuren. Kost wel wat maarja die slagletters gaat echt niet werken hoor. Of een ander frame kopen.

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/